

Плазма кроляча призначена для реакцій зв'язування комплементу та плазмокоагуляції.
Загальна характеристика:
Міжнародна непатентована назва: Plasma leporina citracis sicca.
Основні властивості: Дрібнопориста, біло-рожевого кольору тендітна пігулка.
СКЛАД: Препарат являє собою ліофілізовану плазму кролячу цитратну, отриману з крові кроликів шляхом змішування з 10% розчином лимоннокислого натрію.
ФОРМА ВИПУСКУ: В ампулах.
КОД АТС: V04CX.
Доставка
Умови повернення та обміну
ПРИЗНАЧЕННЯ: Плазма кроляча у розведенні 1:5 згортається при контакті з культурою, що містить фермент коагулазу. Призначення – видова ідентифікація стафілокока у реакції плазмокоагуляції.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Вміст ампули розчинити стерильним 0,9% розчином натрію хлориду з розрахунку 1:5 від початкового об'єму. До вмісту ампули додати 5 мл 0,9% натрію хлориду. Розведений препарат зберігати при температурі (6±2)°С протягом доби.
Постановка реакції плазмокоагуляції: 0,5 мл розведеної плазми, розведеної за об'ємом 1:5, внести в стерильну пробірку і в ній суспензувати одну петлю (19±1) годинної агарової культури стафілококу.
Контроль: постановка реакції зі стафілококами, які містять та не містять фермент коагулазу. Пробірки помістити при температурі 37°С.
Облік результатів: Через 2; 3; 18; 24 години перевірити наявність осаду плазми (утворення згустку) візуально.
Характеристики