ТОВ «Укрмедіаснаб» - один з найбільших постачальник виробів медичного призначення, витратних матеріалів та лабораторного обладнання на території України.

Вже 8 років ми забезпечуємо продукцією медичні лабораторії, лабораторії харчової промисловості, а також підприємства різних напрямків.

На нашому сайті представлений великий асортимент діагностичних препаратів, поживних середовищ, засобів для контролю стерилізації, дисків з антибіотиками, лабораторного приладдя та обладнання. Ми поставляємо продукцію безпосередньо із заводів-виробників України, країн Європи, Америки та Азії. Завдяки цьому асортимент компанії регулярно поповнюється новинками ринку.

Ми є дистриб'ютором:

- німецького інституту Sifin diagnostics gmbh - виробника діагностичних сироваток;

- індійської  компанії Himedia Laboratories Pvt. Limited - виробника поживних середовищ та витратних матеріалів для бактеріології та вірусології.

- Аргентинської компанії TERRAGENE S.A. – виробника матеріалів для контролю процесів стерилізації, гігієнічного контролю та дезінфекції (таких як біологічні та хімічні індикатори та багато іншого.)

- французької компанії Biosera – виробника сироваток крові тварин, таких як: кінська сироватка, бича сироватка (сироватка ВРХ), ембріональна теляча сироватка, кроляча сироватка та інші. Також дана компанія виробляє рідкі поживні середовища та реагенти для культивування клітин.

Продукція цих компаній має не тільки необхідні реєстраційні документи, а й сертифікати відповідності міжнародним стандартам: ISO, CE, WHO GMP і відрізняється високою якістю та точністю.